הוראות צביעה

 

סרטון הדגמה של צביעה במאניק פאניק

 

מאניק פאניק קלאסיק - גוון לשיער על בסיס מים

MANIC PANIC - HAIR COLOR CREAM

הוראות שימוש:

הצבע מוכן לשימוש.  אין לערבב אותו עם מי חמצן.

1)       לחפוף את השיער עם שמפו ולייבש את השיער.

2)      לרוקן כמות רצויה לקערה .

3)      למרוח בצורה שווה עם מברשת צביעה. אסור למרוח על הקרקפת ,אלא במרחק של 1.5 ס"מ מהקרקפת . להספיג את השיער באופן יסודי. לסרק בצורה שווה עד שהשיער מעלה קצף.

4)      להשאיר על השיער למשך 30 דקות.

5)      לשטוף את השיער בצורה יסודית במים קרים, הרחק מהפנים וגוף עד אשר המים יהיו כמעט שקופים. לייבש ולעצב את השיער.

הצבע דוהה בצורה הדרגתית בכל שימוש בשמפו. יש לשטוף את השיער במים קרים על מנת לשמר את הצבע.

על מנת לקבל את הגוון כמו בקטלוג מומלץ להבהיר את השיער לפני השימוש בצבע לגוון בהיר ביותר.

אזהרות:  המוצר אינו נשטף בחפיפה אחת, מדובר בצבע קבוע לשיער שדוהה עם שטיפה עם שמפו. אין להשתמש על עור מגורה או פגום.  במקרה של עור קרקפת פגום או חולה יש להמתין עם השימוש עד שהעור יבריא. יש להשתמש בכפפות. יש לבצע מבחן לרגישות על שטח קטן לפני כל שימוש בתמרוק מאחר והרגישות יכולה להתפתח בין שימוש אחר למשנהו. עשוי לגרום לרגישות. אין להשתמש במוצר זה לצביעת גבות או ריסים. יש להמנע ממגע בעיניים. במידה והמוצר נגע בעיניים יש לשטוף היטב מייד במים פושרים. לא לשימוש בילדים. לשימוש חצוני בלבד. עלול לגרום לתגובה אלרגית, במקרה של הופעת תגובה אלרגית יש לשטוף במהירות עם הרבה מים ולהפסיק את השימוש. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד מהמרכיבים. יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. אין לבלוע. יש להימנע ממגע בעיניים. להרחיק מילדים .אין להשתמש במוצר מתחת לגיל16 . קעקועי חינה שחורה מעלים את הסיכוי לאלרגיה. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לחינה שחורה. יכול להשאיר כתם תמידי על בגדים וחומרים אחרים. במידה של מגע עם עור או ביגוד, יש לשטוף בצורה מיידית על מנת למנוע הכתמה לא רצויה. אין להשתמש על זקן או שפם. יש לחכות שבועיים לאחר החלקה על מנת להשתמש בצבע. אין להשתמש אחרי צביעת השיער בחינה.

רכיבים : AQUA,CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN,PROPYLENE GLYCOL, DISTEAROYLETHYL HYDROXYETHYLMONIUM, METHOSULFATE,CETEARETH-20,METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE,METHYLISOTHIAZOLINONE,FORMIC ACID,CITRIC ACID,BASIC RED 51,BASIC YELLOW 87,BASIC ORANGE 31,4-HYDROXYPROPYLAMINO-3-NITROPHENOL,HC BLUE NO. 15,HC BLUE NO. 2,BASIC BLUE 99,CI 42090,N,N'-BIS(2-HYDROXYETHYL)-2-NITRO-P-PHENYLENED,IAMINE,CI 60730

יצרן :   מאניק פאניק ארצות הברית

TISH&SNOOKY'S MANIC PANIC N.Y.C.INC LONG ISLAND CITY,NY 11101 USA 

יבוא ושיווק :           פולו קוסמטיקס בע"מ רחוב הרצל 31 חיפה    077-5311900

[email protected]                 www.octan-polo.com                   

 

תכולה 118 מ"ל

ברשיון משרד הבריאות                                                      לא נוסה על בעלי חים