ברוכים הבאים לאתר הרשמי של MANIC PANIC
"מאניק פאניק" ישראל

בלוג
RSS

בלוג

שאלות ותשובות מאניק פאניק

למה אני צריך להשתמש בצבע שיער Manic Panic®?

Manic Panic® צבע השיער הוא צבע טבעי חצי קבוע מועשר בחומרי ריכוך המוסיפים לחות לשיער שעבר פעולת הבהרה. נטול כימיקלים מזיקים , ללא אמוניה ונטול PPD. הנוסחה הייחודית שלנו היא עדינה לשיער , לא נוסתה על בעלי חיים אלא רק על סלבריטאים.

לקבלת תוצאות מקסימליות השיער צריך להיות מובהר לבלונד הכי בהיר. כאשר צובעים על שיער טבעי התוצאות תשתנינה בהתאם לשיער מרקם וצבע. מוצר זה לא אמור לשמש לצביעת גבות וצביעת ריסים. אם הצבע נגע בעיניים , יש לשטוף אותו מיד במים חמים ואם יש רגישות יתר לפנות לטיפול רפואי.

האם אני צריך מראש להבהיר השיער שלי לפני הצביעה?

מריחת צבע Manic Panic® לשיער מובהר מראש הוא הדרך הטובה ביותר להבטיח כי תוכל להשיג את התוצאות ה שאתה רואה על קטלוג הצבע. הבהרה לבלונד (רמה 9-10) תיתן את התוצאות האינטנסיביות ביותר.

איזה גוונים של מאניק פאניק יתנו תוצאה טובה על שיער לא מובהר?

לשיער טבעי בדרגה  3-7 הגוונים שיתנו תוצאות טובות : After Midnight®, Enchanted Forest™, Green Envy™, Infra™ Red, Purple Haze®, Hot Hot™ Pink, Raven™, Shocking™ Blue, Vampire™ Red.

האם זה מסוכן לצבוע את השיער שלי במהלך ההריון?

Manic Panic® צבע שיער בטוח לשימוש במהלך ההריון .

איזה סוג של שמפו כדאי לי להשתמש אחרי צבע  Manic Panic® כדי שיחזיק זמן ארוך יותר?

רצוי להשתמש בשמפו לניקוי עדין / עדין כזה שהוא נטול שמנים clarifiers. שמפו נגד קשקשים, שמפו עם המון שמנים, ושמפו המכילים מלחים אינם מומלצים.

כמה זמן צבעי Manic Panic® מחזיקים ? האם זה אותו הדבר עבור כל הצבעים?

קצב הדהייה של צבע Manic Panic ® משתנה מאדם לאדם מצבע לצבע. צבעים כהים יחזיקו יותר מצבעים בהירים. אם שיער יטופל טוב זה יחזיק בדרך כלל בין 7-6 חפיפות.

מהו צבע UV?

יש לנו מגוון רחב של גווני צבע השיער .  UV אלו צבעים שזוהרים בחושך תחת אור אולטרא סגול UVכמו נאון של פלורסנט .

: Electric Banana®, Cotton Candy™ Pink, Electric Lizard™, Electric Tiger Lily™, Hot Hot™ Pink, and Red Passion™

 

האם אני צריך להבהיר השיער שלי בכל פעם לפני שאני רוצה לצבוע עם Manic Panic®?

רצוי להבהיר רק את השורש שצמח ולהיזהר לא להבהיר את החלקים שכבר מובהרים על מנת לא לפגוע בשיער.

איך אני יכול להסיר Manic Panic® צבע שיער מן השיער שלי?

טיפולים בשמן חמים, ספריי , מוצרי שיער על בסיס אלכוהול, חפיפה עם שמפו (הבהרה, נגד קשקשים, ניקוי עמוק), חשיפה למים ושמפו יגרמו לדהייה הדרגתית של צבע שיער Manic Panic® . בצבעים הכהים יכול לקחת יותר זמן לדהות מאשר הצבעים הבהירים ולפעמים יכול להשאיר מאחור גוון קל.

אם הבסיס של השיער שלך היה מובהר לפני צביעה Manic Panic® . התוצאה לאחר דהיית הצבע תהיה שיער מובהר.

כאשר כל השאר נכשל, הנה טריק (אנא קראו את כל ההוראות בקפידה!):

מערבבים בקערת צבע:  חמצן + אבקת הבהרה + שמפו חומצי + מרכך

     הוראות : לשים זוג כפפות , לערבב את כל החומרים יחד , למרוח על שיער רטוב , למרוח את התערובת על השיער ס"מ מהשורש לכיוון הקצוות , להשאיר על הראש למשך 5-10 דקות , יש לשטוף עם מים חמים ולאחר מכן עם שמפו ומרכך.

זכור לבדוק שיער בתדירות גבוהה , תמיד הכי טוב לחפש מעצב שיער מקצועי להסרת צבע.

האם Virgin Snow™   צבע שיער?

Manic Panic® Virgin Snow™  הוא טונר, לא צבע. טונר עובד להסיר פיגמנטים לא רצויים שנשארו לאחר הבהרת השיער . הטונים של הטונר יבטלו את הפיגמנטים הלא רצויים. Manic Panic® Virgin Snow™   הוא טונר סגול שמנטרל את פיגמנטים צהובים / כתומים הרצויים. התוצאה הסופית תהיה שיער לבן. אנו ממליצים להשאיר במשך מספר שעות. ככל שזה ישאר על השיער זה יותר ינטרל את הצבע הנגדי. הפעלת חום, עם מייבש שיער, גם יגרום לזה לעבוד מהר יותר. אם אין לך את הזמן, אנו ממליצים לעשות את זה פעמיים.